SEO - optimalizace pro vyhledávače | BAS servis s.r.o. servis Canon, HP a IT techniky
prodej a servis
pro IT a kancelářskou techniku
Volejte servisní linku
602 118 333

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Ověříme Vaše stránky ve spojitosti s optimalizací pro vyhledávače (SEO) a navrhneme účinné úpravy webu pro zlepšení. Připravíme Vám podrobnou zprávu s popisem problémů a poskytneme návod, jak stránky upravit, aby se jejich pozice ve vyhledávačích výrazně zlepšila.

Odhalíme nedostatky Vašich stránek a doporučené úpravy webu rádi uskutečníme. Součástí výsledků analýzy je většinou naše nabídka další spolupráce.

Co je SEO?

SEO (Search Engine Optimizationpro vyhledávače je sada metod a postupů při návrhu, vytváření a úpravě webových stránek takovým způsobem, aby se zobrazily ve výsledcích hledání na nejlepších místech pro návštěvníky, kteří přesně tyto stránky hledají a pravděpodobně je i využijí. Účelem SEO je přivést na vlastní web co nejvíce zákazníků, jejichž poptávka po klíčových slovech odpovídá nabídce. SEO je samozřejmou složkou marketingu ve vyhledávačích, je to způsob tvorby moderních a kvalitních webových stránek.

Efektivní optimalizace stránky pro vyhledávače vyžaduje úpravu HTML kódu, správné nastavení meta dat, zásahy do obsahu a struktury textu, doplnění webové stránky o elementy, které ji učiní přístupnou a lehce srozumitelnou pro vyhledávací roboty. Nejméně nákladná cesta je uvažovat v duchu SEO metod již ve fázi analýzy a návrhu webu.

Techniky SEO jsou základním předpokladem k dosažení marketingových cílů, v případě silné konkurence je však nutné použít i další marketingové metody. 80% zákazníků přichází na Váš web právě jen na základě vyhodnocení vyhledávačů. V dalším případě je nutné optimalizaci doplnit placenými odkazy PPC.

Jak pokračovat?

Spojte se s námi právě nyní prostřednictvím uvedeného formuláře. Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Potřebujete poradit či opravit vaše zařízení? Kontaktujte nás.

Vaše jméno a příjmení:
*

Vaše emailová adresa:
*

Rychlý kontakt

mobil:   (+420) 602 118 333
telefon: (+420) 251 511 238
E-mail: info@basservis.cz

BAS servis s.r.o.
Pod Homolkou 7/64
150 00, Praha 5 - Motol

Pracovní doba:
Po - Pá 8:00 - 16:30 hod
Vaše telefonní číslo:
*

Text vaší zprávy:
Kolik je 2+2

Položky označené hvězdičkou (
*
) jsou povinné.