Tiskové řešení uniFLOW. Snížíme Vaše náklady na tisk a budete mít veškerý tisk pod kontrolou. | BAS servis s.r.o. servis Canon, HP a IT techniky
prodej a servis
pro IT a kancelářskou techniku
Volejte servisní linku
602 118 333

Tiskové řešení uniFLOW

uniFLOW zdokonaluje klíčové funkce správy výstupu dokumentů, jako je jedinečný univerzální ovladač, ale také zároveň představuje zcela nové výkonné funkce správy skenování. Nově obsahuje modul optického rozpoznávání znaků (OCR) s rozsáhlou podporou jazyků, pokročilou technologii komprese dokumentů, vyčítání indexů prostřednictvím technologie OCR a rozpoznávání čárových kódů.

Ovládání tiskových i skenovacích funkcí multifunkčního zařízení umožňuje IT administrátorovi spravovat se softwarem uniFLOW JEDEN systém s JEDNOU sadou uživatelských účtů a JEDNOU databází. Uživatel má zajištěnu bezproblémovou interakci s multifunkčním zařízením a má tak přístup ke všem funkcím bez nutnosti seznamovat se s novým rozhraním každého zařízení. Systém je proto výjimečně uživatelsky přívětivý a zvyšuje produktivitu organizace.

uniFLOW verze 5 představuje úplně novou úroveň zabezpečení dokumentů. Kromě možností omezeného přístupu k multifunkčnímu zařízení a kontrole jeho využívání mohou správci sledovat také každou úlohu tisku, kopírování, faxování nebo skenování prováděnou na multifunkčním zařízení Canon. Každá úloha procházejí přes Canon multifunkční zařízení může být automaticky kontrolována, zda neobsahuje citlivá klíčová slova. Upozornění jsou nakonfigurována tak, aby mohla být provedena příslušná akce. Pro maximální zabezpečení mohou být úlohy na zařízení Canon vždy zastaveny a zkontrolovány na přítomnost citlivého obsahu a pak teprve mohou bý vytištěny nebo skenované stránky odeslány emailem.


Ke stažení: Brožura k softwaru uniFLOW

 

 

uniFlow elegantní tiskové řešení

Potřebujete poradit či opravit vaše zařízení? Kontaktujte nás.

Vaše jméno a příjmení:
*

Vaše emailová adresa:
*

Rychlý kontakt

mobil:   (+420) 602 118 333
telefon: (+420) 251 511 238
E-mail: info@basservis.cz

BAS servis s.r.o.
Pod Homolkou 7/64
150 00, Praha 5 - Motol

Pracovní doba:
Po - Pá 8:00 - 16:30 hod
Vaše telefonní číslo:
*

Text vaší zprávy:
Kolik je 2+2

Položky označené hvězdičkou (
*
) jsou povinné.