Servis kopírek Canon

Provádíme veškeré servisní práce na kopírkách, multifunkčních zařízeních a tiskárnách. Denní činností jsou profylaxe, které zajišťují bezproblémový chod všech servisovaných zařízení. Předcházíme tak vážnějšímu poškození a následnému vynaložení velkých nákladů na jeho opravu.

Servis zařízení CANON

Jako akreditovaný partner společnosti Canon máme plnou technickou podporu jak pro prodej zařízení, servis a dostupnost všech originálních náhradních dílů. Naši technici jsou plně technicky vyškoleni ve školících centrech firmy Canon a jsou vybaveni veškerou potřebnou technikou.

Toto nám dává výborné předpoklady pro realizaci pružných servisních zásahů na území Prahy a Středočeského kraje.


 


Prodej kopírek a multifunkčních zařízení Canon

Jako akreditovaný partner společnosti Canon vám můžeme nabídnout celý sortiment produktů v oblasti kancelářské techniky.

Vybírat můžete z aktuálního katalogu produktů Canon.

Dále nabízíme možnost odkupu repasovaných zařízení z aktuální nabídky.

 

Smlouva o servisním zabezpečení
Víc než záruka!

Servisní zabezpečení znamená plnou péči ze strany naší firmy o vaše zakoupené zařízení. Jedná se o službu, díky níž získáte ke svému tiskovému zařízení řadu výhod nad rámec standardní záruky. Včetně garantovaných nákladů na tisk v rámci smluvních podmínek.


 

Vaše zařízení je jiné značky?

Nebojte i s takovým zařízením si umíme poradit. Máme technickou podporu, servisní manuály a kompletní dostupnost originálních náhradních dílů pro zařízení Hewlett Packard, RicohGestetner (Aficio), Konica Minolta.

 

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit s výběrem nového zařízení nebo opravit to stávající?
Kontaktujte nás, nebo nám rovnou zavolejte (+420) 251 511 238.


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Dotaz:
Kolik je 2+2
* všechna pole jsou povinná