Správa počítačových sítí

Pro malé, menší a střední firmy nebývá příliš efektivní zaměstnávat vlastního správce sítě, případně celé oddělení informačních technologií. V takových případech je výhodnější využívat služeb externího správce sítě - Outsourcing IT. Zde jsou náklady na údržbu počítačové sítě, počítačů a dalších informačního systémů výrazně nižší. Jsme připraveni převzít komplexní správu, údržbu i rozvoj Vaší počítačoví sítě.

 

Externí správa IT ve Vaší společnosti

Outsourcing IT služeb je způsob jak zajistit bezproblémových chod IT prostředků vaší společnosti. Dokážeme navrhnout a spravovat počítačové sítě, postarat se o bezchybný chod vaší firemní sítě. Zajistíme technickou a servisní podporu, pomůžeme vám s plánováním a rozvojem IT ve vaší společnosti. Nabízíme individuální přístup a respektujeme rozdílné potřeby a priority každého klienta.
Bezpečnost vašich firemních dat je pro nás tou největší výzvou.


 


Monitoring serverů

Efektivitu svého podnikání zvýšíte díky proaktivnímu přístupu při řešení potíží se servery, stanicemi a síťovými prvky. Využíváme řešení, které nám usnadňuje vzdálenou správu a neustálé monitorování vašich serverů. Dálková správa serverů (vzdálený dohled), případně i klientských stanic, je běžná každodenní činnost kontroly, která zajistí bezproblémový chod serverů a zabezpečení sítě.

 

Audit a konzultace

Poskytujeme prověření stavu počítačové sítě (topologie, aktivní síťové prvky atd.), typy serverů (HW, SW), bezpečnost sítě (vnitřní, vnější), kontrola funkčnosti UPS a zálohování, nastavení přístupových práv, konfigurace firewallu, zálohování, nastavení automatických aktualizací antivirového programu atd. Vytvoření dokumentace o fyzické a softwarové konfiguraci ICT. Následně navrhneme konsolidace a optimalizace sítě dle výsledků auditu.

Pomáháme tak chránit to nejcennější, co Vám informační systém poskytuje. Vaše data!


 

Pomáháme svým klientům dosáhnout lepšího využití informačních technologií a umíme poskytnout optimální řešení v oblasti výpočetní techniky s ohledem na současný stav informačního systému klienta.

 

 

Držíme krok s novými technologiemi pro bezpečnost vašich dat.

 

Microsoft
ESET Partner
GFI Software
Kerio Authorized partner

 

Kontaktujte nás

Máte zájem o vypracování nabídky na správu vaší počítačové sítě?
Napište nám, nebo nám rovnou zavolejte (+420) 251 511 238.


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Dotaz:
Kolik je 2+2
* všechna pole jsou povinná