Webdesign, tvorba webových stránek

Vytváříme webové stránky celkově na míru dle požadavků klientů. Nepoužíváme žádný šablonovací systém. Tím je každý náš web unikátní.

 

Responzivní web

Pohodlná správa

Zabezpečení

 

Jeden web pro mobilní zařízení i počítače

Námi tvořené webové stránky jsou vždy plně responzivní a umí se přizpůsobit jakémukoli zařízením. Procento návštěv na webu z mobilních zařízení se neustále zvyšuje a i Google preferuje responzivní internetové stránky a upřednostňuje takové weby ve výsledcích vyhledávání. Rychlost načítání a svižnost našich webových stránek jsou pro nás také zamozřejmostí. Důkladnou optimalizací celého systému a zabezpečení, dosahujeme profesionálních webových stránek.

web-responze

 


Administrace webu, CMS system

Web budete moci snadno editovat, přidávat do něj texty, obrázky ať bude sloužit třeba jako prezentace firmy, produktu nebo osobního blogu. CMS systém pro správu webových stránek je navržen tak, aby byl maximálně efektivní pro údržbu webových stránek a v souladu s požadavky kladené na optimalizaci pro vyhledávače (SEO).

 

Zabezpečení a šifrování

Ochranu webu není dobré podceňovat. U našich webů se tím však trápit nemusíte. Naše weby standardně používají SSL šifrování a splňují všechny požadavky GDPR.


 

Kontaktujte nás

Máte zájem o vytvoření nového webu nebo vypracování nabídky?
Napište nám, nebo nám rovnou zavolejte (+420) 251 511 238.


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Dotaz:
Kolik je 2+2
* všechna pole jsou povinná