Servis počítačů | BAS servis s.r.o. servis Canon, HP a IT techniky
prodej a servis
pro IT a kancelářskou techniku
Volejte servisní linku
602 118 333

Servis počítačů

Poskytujeme Servis počítačů nejen pro počítače HP (Hewlett Packard), Lenovo, Fujitsu Siemens, Dell, Acer, Asus, Toshiba, IBM, ale také pro ostatní počítače všech typů a značek.

Jsme certifikovaní partneři Hewlett Packard, Lenovo. Certifikované partnerství má pro nás veliké výhody. Umožní nám kvalifikovaně a hlavně rychle opravit Vaše zařízení. Další výhodou je dostupnost kompletní technické dokumentace, technická podpora a originální komponenty.

Jaké možnosti servisu počítačů Vám můžeme nabídnout?

Servis počítačů

S počítači si rozumíme a víme jak na ně.

Diagnostikování závady

Diagnostiku zařízení provádíme zcela ZDARMA v případě opravy zařízení v našem servisním středisku.

 

Profylaxe počítačů

Neustále podceňovaná služba profesionálního čištění zařízení IT začíná být žádoucí zejména v lokalitách se zvýšeným výskytem prachu ve vzduchu. Zejména v průmyslových odvětvích je tato služba stále žádanější, neboť zabezpečí dlouhodobou funkci Vašeho zařízení a mnohdy jej zachrání před zničení přehřátím. Někdy může dokonce zabránit požáru a následným škodám velkého rozsahu.

Nejčastějšími příčinami závad IT jsou zejména:

Následná oprava je obvykle nejen finančně náročná, znamená odstávku, ale závada navíc často způsobí nevratné škody na datech klienta.
Průběžná profylaxe zařízení v režimu 1-2x ročně může výrazným způsobem přispět jak k úsporám finančních prostředků, tak k bezpečnosti provozu systému.

 

Zabezpečení zařízení antivirovou ochranou

Stále velké procento uživatelů počítačů si neuvědomuje riziko napadení počítačovými viry. A právě proto se snažíme poskytovat klientům poradenství a podporu i v oblasti antivirové ochrany.

Jsme obchodními partnery společností Eset software spol. s r.o. a Kašpersky lab . Podporuje tato řešení, protože si myslíme, že jejich kvalita, nabízené služby a v neposlední řadě i přívětivá cena je právě velkým přínosem k bezpečnosti počítačů před napadením počítačové “havěti”.

 

Odvirování počítačů

stále častěji útočí na počítače počítačové viry a různá počítačová havěť, doporučíme vám jak nejlépe zabezpečit počítač. V případě již napadeného počítače provedeme diagnostiku rozsahu napadení a následně vir z počítače odstraníme. V případě silného znečištění počítačovou havětí a zavirování provedeme kompletní reinstalaci systému se zálohováním dat, které po instalaci vrátíme zpět.

 

Dopňkové služby a opravy

 

Smluvní klienti

Jak se stát smluvním klientem a co služba obsahuje?
Kontaktujte nás na telefonu +420 739 057 291, nebo pomocí kontaktního formuláře.

Potřebujete poradit či opravit vaše zařízení? Kontaktujte nás.

Vaše jméno a příjmení:
*

Vaše emailová adresa:
*

Rychlý kontakt

mobil:   (+420) 602 118 333
telefon: (+420) 251 511 238
E-mail: info@basservis.cz

BAS servis s.r.o.
Pod Homolkou 7/64
150 00, Praha 5 - Motol

Pracovní doba:
Po - Pá 8:00 - 16:30 hod
Vaše telefonní číslo:
*

Text vaší zprávy:
Kolik je 2+2

Položky označené hvězdičkou (
*
) jsou povinné.