Tvorba webových stránek | BAS servis s.r.o. servis Canon, HP a IT techniky
prodej a servis
pro IT a kancelářskou techniku
Volejte servisní linku
602 118 333

Tvorba webových stránek

Nemáte ještě webové stránky, nebo Vaše současné stránky jsou zastaralé a nevyhovující?
Už nemusíte hledat, máme pro Vás řešení.

Tvorba webových stránek a aplikací spojuje řadu specializovaných oborů vyžadujících znalosti, zkušenosti a tvůrčí nápaditosti. S rozvojem technologií je výroba efektivních webových stránek stále náročnější na schopnosti kodérů, programátorů, grafiků a dalších profesionálů. Tvorba stránek se tak stává málo srozumitelná pro běžné uživatele, proto Vám nabízíme komplexní spolupráci při výrobě Vašich stránek.

Poskytujeme kompletní servis pro vytvoření a provoz nových www stránek, ale jsme také schopni převzít stávající www stránky zákazníků, které potřebují aktualizaci dat či změnu grafického stylu stránek. Spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě.

Vzhled webu

Líbí se Vám elegantní vzhled nebo potřebujete oslnit výraznou animací? Vaše prezentace by neměla uživatele odradit, ale musí ho upoutat a přesvědčit, že právě vy jste nejlepší pro spolupráci. Grafický návrh webu by měl vycházet z úvodní analýzy a měl by splňovat základní kritéria použitelnosti webu.

Přístupnost

Při výrobě kultivovaného webu není dobrá klást překážky a omezovat tak uživatele. Není těžké dodržovat pravidla pro tvorbu webu podle konsorcia W3C. Z marketingového hlediska přístupný web zvyšuje návštěvnost, je lépe hodnocený vyhledávači. Přístupný web mohou používat uživatelé bez ohledu na jejich technické a softwarové vybavení, zdravotní omezení, zkušenosti a znalosti.

Použitelnost - Struktura nabídky

V přehledné navigaci se Váš návštěvník na stránkách neztratí. Určitě nechcete odradit nepřehledností Vašeho webu. Jednoduchá a přehledná navigace je uživateli příjemnější. Při návrhu webu s tím musíme počítat.

Optimalizace webu

Neskrýváme Váš web před vyhledávači, jinak Vás žádní návštěvníci nenajdou. Od návrhu webu po tvorbu webu je přirozené myslet na optimalizaci pro vyhledávače. Klíčová slova musí být v obsahu stránek dobře zakomponovaná a viditelná.

Marketingová podpora

Znáte své klienty? Chcete být na internetu úspěšní? Internetová prezentace je nepostradatelným marketingovým a obchodním nástrojem. Je důležité ujasnit si, co je jeho cílem.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o vytvoření či úpravu webových stránek, spojte se s námi právě nyní prostřednictvím uvedeného formuláře. Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme a vybereme to nejlepší řešení, které plně uspokojí Vaše potřeby. Naše odpověď na sebe nenechá dlouho čekat.

Potřebujete poradit či opravit vaše zařízení? Kontaktujte nás.

Vaše jméno a příjmení:
*

Vaše emailová adresa:
*

Rychlý kontakt

mobil:   (+420) 602 118 333
telefon: (+420) 251 511 238
E-mail: info@basservis.cz

BAS servis s.r.o.
Pod Homolkou 7/64
150 00, Praha 5 - Motol

Pracovní doba:
Po - Pá 8:00 - 16:30 hod
Vaše telefonní číslo:
*

Text vaší zprávy:
Kolik je 2+2

Položky označené hvězdičkou (
*
) jsou povinné.